Kémiai és Vegyipari Szakmai Bizottság

Kémiai és Vegyipari Szakmai Bizottság

A Kémiai és Vegyipari Szakmai Bizottság feladata a kémia és vegyipar területén működő tudományos diákkörök tevékenységének összehangolása, szakmai irányítása.

A Kémiai és Vegyipari Szakmai Bizottság vezetése


Elnök:

Skodáné dr. Földes Rita egyetemi tanár

Pannon Egyetem Mérnöki Kar

E-mail cím: skodane@almos.uni-pannon.hu


Elnökhelyettes:

Jedlovszky Pál tszv. egyetemi tanár, intézetigazgató

Eszterházy Károly Főiskola Természettudományi Kar

E-mail cím: pali@ektf.hu


Elnökhelyettes:

Hórvölgyi Zoltán egyetemi tanár

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar

E-mail cím: zhorvolgyi@mail.bme.hu


Titkár:

Mészárosné dr. Tőrincsi Mercédesz egyetemi adjunktus

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar

E-mail cím: torincsi@mail.bme.hu


A XXXIII. OTDK Ügyvezetése


Ügyvezető elnök:

Dr. Viskolcz Béla főiskolai tanár

Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Kar, Kémiai Intézet

E-mail: bela.viskolcz@uni-miskolc.hu


Ügyvezető titkár:

Dr. Muránszky Gábor egyetemi adjunktus

Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Kar, Kémiai Intézet

E-mail: gabor.muranszky@gmail.com


Hallgatói képviselő:

Szamák Tünde egyetemi hallgató

Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Kar

E-mail: tundeszamak@gmail.com


Helyettes hallgatói képviselő:

Csordás Bernadett egyetemi hallgató

Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Kar

E-mail: bernadett.csordas.p@gmail.com


A Kémiai és Vegyipari Szakmai Bizottság tagjai:


Név

Beosztás

Intézmény

Kar

E-mail

Biácsi Levente

BSc hallgató

BME

VBK

biacsi.levente@vegyeszhk.hu

Dr. Ősz Katalin

egyetemi docens

DE

TTK

osz.katalin@science.unideb.hu

Csire Gizella

PhD hallgató

De

TTK

csire.gizella@science.unideb.hu

Dr. Vass Gábor

egyetemi adjunktus

ELTE

TTK

vassg@caesar.elte.hu

Broda Balázs

MSc hallgató

ELTE

TTK

balazsbroda@gmail.com

Dr. Murányi Zoltán

főiskolai tanár

EKE

mzperx@ektf.hu

Dr. Sarka Lajos

NyE

sarka.lajos@nye.hu

Papp Máté

PhD hallgató

PE

MK

papp.matyi66@gmail.com

Dr. Kunsági-Máté Sándor

egyetemi docens

PTE

TTK

kunsagi@gamma.ttk.pte.hu

Dr. Lemli Beata

egyetemi adjunktus

PTE

TTK

blemli@gamma.ttk.pte.hu

Mező Emerencia

PhD hallgató

PTE

TTK

mezoenci@gmail.com

Dr. Jakusch Tamás

egyetemi adjunktus

SZTE

TIK

jakusch@chem.u-szeged.hu

Kutas Bence

PhD hallgató

SZTE

TIK

kutasb@chem.u-szeged.hu

Dr. Jedlovszky- Hajdú Angéla

tudományos munkatárs

PSA Társaság

hajdu.angela@med.semmelweis-univ.hu

Majdik Kornélia

BBTE

majdik@chem.ubbcluj.ro


A Kémiai és Vegyipari Szakmai Bizottság Szervezeti és Működési Szabályzata:

utolsó frissítés dátuma: 2016.11.6