Műszaki Tudományi Szekció

Műszaki Tudományi Szekció

A ​Műszaki Tudományi​ Szakmai Bizottság feladata a ​műszaki tudomány​területen működő tudományos diákkörök tevékenységének összehangolása, szakmai irányítása.​

A Műszaki Tudományi Szakmai Bizottság vezetése


Elnök:

Palotás Árpád Bence egyetemi tanár, intézetigazgató, dékán

Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Kar

E-mail cím: arpad.palotas@uni-miskolc.hu


Elnökhelyettes:

Dévényi László c. egyetemi tanár

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar

E-mail cím: devenyi@eik.bme.hu


Elnökhelyettes:

Réger Mihály egyetemi tanár, rektor

Óbudai Egyetem

E-mail cím: reger.mihaly@bgk.uni-obuda.hu


Titkár:

Mertinger Valéria intézetigazgató, egyetemi tanár

Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Kar

E-mail cím: femvali@uni-miskolc.hu


A XXXIII. OTDK Ügyvezetése


Ügyvezető elnök:

Dr. Palotás Béla főiskolai tanár, tudományos és kutatási rektorhelyettes

Dunaújvárosi Egyetem Műszaki Intézet

E-mail: palotasb@uniduna.hu


Ügyvezető társelnök:

Dr. Trampus Péter kutatóprofesszor

Dunaújvárosi Egyetem Műszaki Intézet

E-mail: trampus@uniduna.hu


Ügyvezető titkár:

Sánta Edit Orsolya tanszéki mérnök

Dunaújvárosi Egyetem Műszaki Intézet

E-mail: santae@uniduna.hu


Hallgatói képviselő:

Mészáros Árpád József egyetemi hallgató

Dunaújvárosi Egyetem

E-mail: meszaros.arpadjozsef@hallgato.uniduna.hu


A Műszaki Tudományi Szakmai Bizottság tagjai:

Intézmény Név Beosztás E-mail cím
Budapesti Corvinus Egyetem Tájépítészeti Kar
Körmendy Imre tudományos munkatárs kormendy.imre@uni-corvinus.hu
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Dr. Vukoszávlyev Zorán PSAT delegált, egyetemi docens zoran@eptort.bme.hu
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Dr. Kiss Rita, egyetemi tanár rita.kiss@mogi.bme.hu
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Fleit Gábort hallgató fleitg@gmail.com
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Dr. Takács Bence állandó meghívott, egyetemi docens bence@agt.bme.hu
Debreceni Egyetem Dr. Lakatos Ákos f. docens alakatos@eng.unideb.hu
Debreceni Egyetem Oláh Balázs hallgató olah.balazs.90@gmail.com
Dunaújvárosi Főiskola Mészáros Árpád hallgató arpjed@gmail.com
Dunaújvárosi Egyetem Dr. Trampus Pétert egyetemi tanár trampus.peter@mail.duf.hu
Eötvös József Főiskola Dr. Vadkerti Edit f. docens vadkerti65@gmail.com
Gábor Dénes Főiskola Dr Csuka Antal f. docens csuka@gdf.hu
Gábor Dénes Főiskola Alap- és Műszaki Tud. Int. Szandtner Zoltánt hallgató szandtner.zoltan@gmail.com
Miskolci Egyetem Vadászné Dr. Bognár Gabriella egyetemi tanár v.bognar.gabriella@uni-miskolc.hu
Miskolci Egyetem Sepsi Máté hallgató mate.sepsi@gmail.com
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Dr. habil. Ványa László okl. mk. ezredes vanya.laszlo@uni-nke.hu
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Gál Bence hallgató bence.gal.94@gmail.com
Nyíregyházi Egyetem Dr. Szigeti Ferenc főiskolai tanár szigetif@nyf.hu
Nyíregyházi Egyetem Jakab Krisztián hallgató krisztian_jakab@freemail.hu
Nyugat-Magyarországi Egyetem Dr. Divós Ferenc egyetemi tanár ferenc.divos@skk.nyme.hu
Nyugat-Magyarországi Egyetem Kovács Péter hallgató peter.kovacs@skk.nyme.hu
Óbudai Egyetem Lamár Krisztián egyetemi adjunktus lamar.krisztian@kvk.uni-obuda.hu
Óbudai Egyetem Kuti János hallgató kuti.janos@bgk.uni-obuda.hu
Pallasz Athéné Egyetem Dr. Boza Pál f. tanár boza.pal@gamf.kefo.hu
Pallasz Athéné Egyetem Rozner Gábor hallgató rozner.gabor@hok.kefo.hu
Pannon Egyetem Dr. Fodor Dénes fodor@almos.uni-pannon.hu
Pannon Egyetem Körmendy Gábor hallgató kormendy.gabor.z@gmail.com
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Információs Technológiai és Bionikai Kar
Dr. Iván Kristóf egyetemi docens ivan.kristof@itk.ppke.hu
Pécsi Tudományegyetem Dr. Iványi Péter egyetemi tanár, dékánhelyettes ivanyi.peter@mik.pte.hu
Pécsi Tudományegyetem Czimmermann Tamás hallgató
Széchenyi István Egyetem Dr. Kuczmann Miklós egyetemi tanár, dákán kuczmann@sze.hu
Szegedi Tudományegyetem Dr. Bíró István egyetemi docens biro-i@mk.u-szeged.hu
Szegedi Tudományegyetem Dobó Franciska hallgató francika.dobo93@gmail.com
Szent István Egyetem Dr. Zsidai László egyetemi docens zsidai.laszlo@gek.szie.hu
Szent István Egyetem Farkas Csaba hallgató farkas.csaba.tdk@gmail.com


A Műszaki Tudományi Szakmai Bizottság Szervezeti és Működési Szabályzata:


utolsó frissítés dátuma: 2016.11.6