Agrártudományi Szakmai Bizottság

Agrártudományi Szakmai Bizottság

Az Agrártudományi Szakmai Bizottság feladata az agrártudományi területen működő tudományos diákkörök tevékenységének összehangolása, szakmai irányítása.

Az Agrártudományi Szakmai Bizottság vezetése


Elnök:

Dr. Pénzes Béla egyetemi tanár, Szent István Egyetem Kertészettudományi Kar

e-mail cím: Penzes.Bela@kertk.szie.hu


Elnökhelyettes:

Dr. Nguyen Duc Quang egyetemi tanár, Szent István Egyetem Élelmiszertudományi Kar

e-mail cím: Nguyen.Duc.Quang@etk.szie.hu


Elnökhelyettes:

Dr. Sütő Zoltán egyetemi tanár, Kaposvári Egyetem Agrár- és Környezettudományi Kar

e-mail cím: Suto.Zoltan@ke.hu


Titkár:

Dr. Styevkó Gabriella egyetemi tanársegéd, Szent István Egyetem Élelmiszertudományi Kar

tisztség: Titkár e-mail cím: Styevko.Gabriella@etk.szie.hu



A XXXIII. OTDK Ügyvezetése


Ügyvezető elnök:

Dr. Kovács Attila József egyetemi docens, Széchenyi István Egyetem-Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Kar

e-mail cím: kovacs.attila@sze.hu


Ügyvezető társelnök:

Dr. Molnár Zoltán egyetemi docens, Széchenyi István Egyetem Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Kar

e-mail cím: molnar.zoltan@sze.hu


Ügyvezető titkár:

Dr. Gulyás László egyetemi docens, Széchenyi István Egyetem Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Kar

e-mail cím: gulyas.laszlo@sze.hu


Szervező titkár:

Dr. Zsédely Eszter egyetemi adjunktus, Széchenyi István Egyetem Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Kar

e-mail cím: zsedely.eszter@sze.hu


Hallgatói képviselő:

Sefischer Dorina egyetemi hallgató, Széchenyi István Egyetem Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Kar

e-mail cím: dorina1993@gmail.com


Helyettes hallgatói képviselő:

Mikoss Bettina egyetemi hallgató, Széchenyi István Egyetem Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Kar

e-mail cím: mikossbettika@gmail.com


Az Agrártudományi Szakmai Bizottság tagjai


Dr. Sótonyi Péter egyetemi tanár, Állatorvostudományi Egyetem

e-mail cím: sotonyi.peter@univet.hu


Dr. Rácz Bence egyetemi docens, Állatorvostudományi Egyetem

e-mail cím: racz.bence@univet.hu


Dr. Szöllősi László egyetemi adjunktus, Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kar

e-mail cím: szollosi.laszlo@econ.unideb.hu


Dr. Juhász Lajos egyetemi docens, Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar

e-mail cím: juhaszl@agr.unideb.hu


Dr. Dajnoki Krisztina egyetemi docens, Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kar

e-mail cím: dajnoki@agr.unideb.hu


Dr. Ambrus Andrea főiskolai adjunktus, Eszterházi Károly Egyetem Agrártudományi és Vidékfejlesztési Kar

e-mail cím: ambrus.andrea@uni-eszterhazy.hu


Dr. Halas Veronika egyetemi docens, Kaposvári Egyetem Agrár- és Környezettudományi Kar

e-mail cím: halas.veronika@ke.hu


Dr. Szente Viktória egyetemi docens, Kaposvári Egyetem Gazdaságtudományi Kar

e-mail cím: szente.viktoria@ke.hu


Dr. Antal Tamás főiskolai docens, Nyíregyházi Egyetem Műszaki és Mezőgazdasági Főiskolai Kar

e-mail cím: antalt@nyf.hu


Dr. Bartha Dénes egyetemi tanár, Nyugat-magyarországi Egyetem Erdőmérnöki Kar

e-mail cím: bartha.denes@nyme.hu


Dr. Dívos Ferenc egyetemi tanár, Nyugat-magyarországi Egyetem Simonyi Károly Műszaki, Faanyagtudományi és Művészeti Kar

e-mail cím: ferenc.divos@nyme.hu


Borsné dr. Pető Judit főiskolai docens, Pallasz Athéné Egyetem Kertészeti és Vidékfejlesztési Kar

e-mail cím: borsne.judit@kfk.kefo.hu


Dr. Takács András egyetemi docens, Pannon Egyetem Georgikon Kar

e-mail cím: a-takacs@georgikon.hu


Dr. Krisch Judit egyetemi docens, Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kar

e-mail cím: krisch@mk.u-szeged.hu


Mikó Józsefné Dr. Jónás Edit főiskolai docens, Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar

e-mail cím: mikone@mgk.u-szeged.hu


Dr. Zsidai László egyetemi docens, Szent István Egyetem Gépészmérnöki Kar

e-mail cím: Zsidai.Laszlo@gek.szie.hu


Dr. Bodnár Ákos egyetemi adjunktus, Szent István Egyetem Mezőgazdaság- és Környezettudományi Kar

e-mail cím: Bodnar.Akos@mkk.szie.hu


Dr. Sallay Ágnes egyetemi docens, Szent István Egyetem Tájépítészeti Kar

e-mail cím: Sallay.Agnes@tajk.szie.hu


Urbánné Dr. Malomsoki Mónika egyetemi docens, Szent István Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar

e-mail cím: Urbanne.Monika@gtk.szie.hu


Dr. Gombos Béla egyetemi docens, Szent István Egyetem Gazdasági, Agrár- és Egészségtudományi Kar

e-mail cím: gombos.bela@gk.szie.hu


Rezessyné Dr. Szabó Judit egyetemi magántanár, Szent István Egyetem Élelmiszertudományi Kar

e-mail cím: Szabo.Judit@etk.szie.hu


Schmidtka Zsuzsanna, Szent István Egyetem Kertészettudományi Kar

e-mail cím: Schmidtka.Zsuzsa@kertk.szie.hu


Az Agrártudományi Szakmai Bizottság Szervezeti és Működési Szabályzata:

utolsó frissítés dátuma: 2016.10.24