Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai Szakmai Bizottság

Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai Szakmai Bizottság

A Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai​ Szakmai Bizottság feladata a tanulás-és tanításmódszertani – tudástechnológiai​ területen működő tudományos diákkörök tevékenységének összehangolása, szakmai irányítása.​

A Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai Szakmai Bizottság vezetése



Elnök:

Gloviczki Zoltán tszv. egyetemi docens

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar

E-mail cím: gloviczki.zoltan@btk.ppke.hu


Elnökhelyettes:

Poór Zoltán egyetemi docens, intézetigazgató

Széchenyi István Egyetem Apáczai Csere János Kar

E-mail cím: poor.zoltan@sze.hu;


Elnökhelyettes:

Szabó Csaba egyetemi tanár

Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar

E-mail cím: csaba@cs.elte.hu


Titkár:

Lesku Katalin

Wonderteam Kft.

E-mail cím: lesku.katalin@gmail.com


Titkár:

Szabóné Balogh Ágota főiskolai tanársegéd

Gál Ferenc Főiskola Pedagógiai Kar, Kommunikációs Tanszék

E-mail cím: szabone.balogh.agota@pk.gff-szarvas.hu


A XXXIII. OTDK Ügyvezetése


Ügyvezető elnök:

Dr. Szabó Péter egyetemi docens, dékán

Széchenyi István Egyetem Apáczai Csere János Kar, Matematikai, Informatikai és Számítástudományi Intézet

E-mail: szabo.peter@sze.hu


Ügyvezető társelnök:

Dr. Lőrincz Ildikó egyetemi docens, dékánhelyettes

Széchenyi István Egyetem Apáczai Csere János Kar, Nyelvi, Irodalmi és Kommunikációs Tanszék Intézet

E-mail: lorincz@atif.hu


Ügyvezető titkár:

Dr. Halbritter András egyetemi adjunktus, dékánhelyettes

Széchenyi István Egyetem Apáczai Csere János Kar, Matematikai, Informatikai és Számítástudományi Intézet

E-mail: halbritter.andras@sze.hu


Hallgatói képviselő:

Hujber Kristóf egyetemi hallgató

Széchenyi István Egyetem Apáczai Csere János Kar

E-mail: hujber9@freemail.hu


Helyettes hallgatói képviselő:

Scharek Eszter Edit egyetemi hallgató

Széchenyi István Egyetem Apáczai Csere János Kar

E-mail: Eszter.scharek14@gmail.com


A Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai Szakmai Bizottság tagjai


Állandó meghívottak:

PSAT-képviselő

Klemmné Gonda Zsuzsa

(KRE – BTK)

zsuzsi.gonda@gmail.com

Tiszteletbeli elnök

Hauser Zoltán

(EKE – Comenius Kar)

hauser@ektf.hu

Tiszteletbeli elnök

Steklács János

Pallasz Athéné Egyetem Pedagógusképző Kar (Kecskemét)

steklacs.janos@tfk.kefo.hu; steklacs@gmail.com

OTDT titkára

Cziráki Szabina

OTDT

otdt.titkar@ofi.hu

OTDT alelnöke

Mezey Barna

OTDT

rektor@elte.hu

OTDT alelnöke

Weiszburg Tamás

OTDT

glauconite@gmail.com

Határon túli Intézmények Hálózatának koordinátora

Gherdán Katalin

gherdankata@hotmail.com


Hazai felsőoktatási intézmények képviselői:

Antalné Szabó Ágnes

ELTE BTK

a.szabo.agnes@btk.elte.hu

Asztalos Katalin

SZTE- DOSZ

kata.asztalos@gmail.com

Bajmócy Péter

SZTE TTIK

bajmocy@geo.u-szeged.hu

Bencéné dr. Fekete Andrea

Kaposvári Egyetem Pedagógiai Kar

fekete.andrea@ke.hu

Benkő Zsolt

SZTE JGYPK

bzs@jgypk.u-szeged.hu

Bocsi Veronika

DE GYFK

bocsiv@ped.unideb.hu

Dobróné Tóth Márta

NYE

dobrone@nye.hu

Dringó-Horváth Ida

Károli Gáspár Református Egyetem

dringo.horvath.ida@kre.hu

Fáyné dr. Dombi Alice

SZTE JGYPK

dalice@jgypk.u-szeged.hu

Fedeles Tamás

PTE BTK

fedeles.tamas@pte.hu

Fizel Natasa

SZTE JGYPK

natasa@jgypk.u-szeged.hu

Fleith Ernő

EJF

fleit.erno@ejf.hu

Fűzné Kószó Mária

SZTE JGYPK

fuzne@jgypk.u-szeged.hu

Hadnagy József

Eszterházy Károly Egyetem

hadnagy.jozsef@ektf.hu

Holecz Anita

NYME SEK

hanita@mnsk.nyme.hu

Holik Ildikó

Óbudai Egyetem Trefort Ágoston Mérnökpedagógiai Központ

holik.ildiko@tmpk.uni-obuda.hu

Kegyesné Szekeres Erika

ME BTK

kegyeserika@gmail.com

Kelemen Judit

Eszterházy Károly Egyetem Sárospatak Comenius Campus

kelemen@ekfck.hu

Hercz Mária

Pallasz Athéné Egyetem Pedagógusképző Kar (Kecskemét)

hercz.maria@gmail.com

Koós Ildikó

Berzsenyi Dániel Pedagógusképző Kar, Szombathely

koosildi@lmnsk.nyme.hu

Ludányi Ágnes

EKE Eger, PK

agnes.ludanyi@ektf.hu

Magyari Sára

Partiumi Keresztény Egyetem

saramagyary@yahoo.com

Megyeriné dr. Runyó Anna

Apor Vilmos Katolikus Főiskola, Vác

megyerine.anna@avkf.hu

Mészáros Ilona

DE TTK

immeszaros@unideb.hu

Molnár György

BME Gazdaság és Társadalomtudományi Kar

molnar.gy@eik.bme.hu

Molnár Katalin

Nyugat-magyarországi Egyetem Benedek Elek Pedagógiai Kar

molnar.katalin@bpk.nyme.hu

Németh Áron

DRHE

nemet.aron@drhe.hu

Papp Gabriella

ELTE BGGYK

papp.gabriella@barczi.elte.hu

Scheidné Dr Nagy Tóth Erika

NyME Természettudományi -és Műszaki kar Szombathelynt

nterika@nyme.hu

Szarka Júlia

KRE TFK

szarka.julia@kre.hu

Szele Bálint

KJF

bszele@kodolanyi.hu

Tamusné Molnár Viktória

Debreceni Református Hittudományi Egyetem

tamusne.viktoria@drhe.hu

Túriné Rátz Judit

ELTE BTK

raatz.judit@btk.elte.hu

Verók Attila

EKE Eger

verok@ektf.hu

Vitályos Gábor Áron

ELTE TÓK

vitalyos.aron@tok.elte.hu


Külhoni magyar felsőoktatási intézmények képviselői:

Fóris-Ferenczi Rita Dr.

Babeş-Bolyai Tudományegyetem – BTK

ferenczirita@yahoo.com

Horváth Futó Hargita Dr.

Újvidéki Egyetem – BTK

futo@eunet.rs

Hutterer Éva

II. Rákóczi Ferencz Kárpátaljai Magyar Főiskola

heva@kmf.uz.ua

Kolláth Anna Dr.

Maribori Egyetem – BTK

anna.kollath13@gmail.com

Magyari Sára Dr.

Partiumi Keresztény Egyetem – BTK

saramagyary@yahoo.com

Nagy-Kolozsvári Enikő

II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola

nokine86@gmail.com

Pletl Rita Dr.

Sapientia EMTE – Marosvásárhelyi Kar

pletl.rita@citromail.hu

Szarka Katarína, PhD. Mgr.

Selye János Egyetem – Tanárképző Kar

szarkak@ujs.sk

Tódor Erika Mária Dr.

Sapientia EMTE – Csíkszeredai Kar

todorerika@sapientia.siculorum.ro

Petres Csizmadia Gabriella

Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem

gabi.csizmadia@gmail.com


A Tanulás-és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai Szakmai Bizottság Szervezeti és Működési Szabályzata:

utolsó frissítés dátuma: 2016.11.6